TOP liga Feedback od Vás
f41dddd4e952412da06b311bd452621b

Feedback od Vás

18.3.2016

Tomáš Bachorec (GPS Ovsište): "Hrám TOP ligu a odporúčam ju aj známym, pretože ako vraví sám názov, tak táto minifutbalova liga nie je len taká hocijaká liga ale je TOP!!! Tak neseď doma a pod s nami hrať TOP ligu."

Marek Bujňák (AFT Wolves): " Hrám TOP ligu a odporúčam ju aj známym, pretože, svojim známym odporúčam stále len to najlepšie!"

Marek Marcinkech (FC Individuals Trnava): "TOP liga je super využitie voľného času, podpora zdravia a hlavne možnosť spoznať nových ludí."

Krištof Konárek (Kartel Team): "Hrám TOP ligu a odporúčam ju všetkým nadšencom futbalu, pretože atmosféra a organizácia Vám prinesie zážitok aký vidíte v TV!"

Jakub (Zabávači): “Ďakujem za príjemný prvý ročník TOP ligy a jej organizáciu, spríjemnilo nám to večery a celkom sme sa zabavili. Verím, že sa stretneme v ďalšom ročníku a popracujeme na skvalitnení výkonov, keďže liga je profesionálne zorganizovaná, nech ani my nevyzeráme ako úplní amatéri.”

Andrej (Lachtani): “V prvom rade Vám chcem povedať, že sme boli veľmi spokojní s organizáciou a vedením súťaže (robíte to fakt dobre :)), môžete s nami počítať aj na budúcu sezónu.”

Aďa (CHZJV): “Čo sa týka našej spätnej väzby, tak je veľmi veľmi pozitívna. Keď sme sa prihlasovali, ani sme netušili, že to bude na takejto profesionálnej úrovni a všetko bude takto dokonale zorganizované. Prekvapilo nás to a už teraz sme nabudení na ďalší ročník. Ani si neviem predstaviť, že by som teraz chalanom oznámila, že ďalší ročník nehráme. Veď by ma ukameňovali.“

Pavol (FC Fešáci): ” V prvom rade sa chcem všetkým ľuďom, ktorí sa podieľali na priebehu 1. ročníka TOP ligy poďakovať. Organizácia bola po počiatočných problémoch s osvetlením na vysokej úrovni. Vážime si odškodnenie pivkom
Web stránka je stále obohacovaná o novinky a osobné, či tímové štatistiky, čo je výborné.”


Matej Vasiľov (Legionar Steeler´s): “Super odreagovanie v nabitom programe kvalitná úroveň, super podmienky, vysoký komfort v starostlivosti o tímy. Jednou vetou, oslovili by ste ma zase a zas by som sa prihlásil.”


Radoslav Bacigal (FK Halmeš City): “TOP liga je neskutočný projekt, ktorý má obrovskú budúnosť a my ako FK HALMEŠ CITY sme nesmierne radi, že tam patríme a zatiaľ nie sme ani do počtu a verím, že ešte sme neskončili v našom ťažení TOP ligou:).”